طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS گردشگری و هتل

مسافران برای سفر خود همیشه دغدغه هایی مثل انتخاب محل اقامت، محل های دیدنی، غذای سالم و غیره را در مقصد دارند. مسافران برای آشنایی با مقصد سفر و حل مشکلات شان قطعا پیش از سفر یا در طول مسیر سراغ فضاهای مجازی و از جمله اپلیکیشن های موبایل می روند که دسترسی به اطلاعات مورد نیاز را بسیار راحت تر کرده است. هتلها می توانند با اپ اندروید و iOS خود اطلاعات کاملی درباره محل هتل و نمایش آن روی نقشه  گوگل،اتاقها و رستوران، خدمات هتل، فاصله با مراکز دیدنی را در دسترس کاربران قرا دهند. این اطلاعات می تواند تصویری، متنی یا به هر دو شکل باشد و توسط هتلداران اطلاعات آن قابل تغییرو اصلاح است و مرتب می توانند اطلاعات خود را به روز کنند.

اپلیکیشن های گردشگری نیز مورد توجه مسافران هستند. صاحبان این اپلیکیشن ها می توانند نقاط دیدنی، مراکز تفریحی، مراکز خرید، جاذبه های طبیعی، هتلها و رستورانها و هر آنچه را که مسافران به آن نیاز دارند در اختیار آنان قرار دهند و علاوه بر کسب درآمد برای خود، ساعات خوشی برای مسافران شهرهای مختلف رقم بزنند.

امکانات اپ اندروید و iOS گردشگری و هتل

- تماس با ما
- درباره ما
- نمایش موقعیت روی نقشه گوگل
- ایجاد و نمایش صفحات متنی جهت اطلاعات رستوران، اطلاعات اتاق ها، اطلاعات گردشگری و جاذبه های دیدنی محل    
- به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی
- نمایش گالری تصاویر مکانهای مختلف هتل و مراکز گردشگری

در صورتی که برای سفارش اپ هتل یا اپ گردشگری خود به آیتم های دیگری نیازمند هستید با پرداخت هزینه ی جداگانه اضافه کردن آن به پیکج شما امکانپذیر است.

همین الان اپلیکیشن مستر اپ را روی موبایل خود نصب کنید!