طراحی و ساخت اپ اندروید رستوران و کافی شاپ و فست فود

با طراحی و ساخت اپ موبایل رستوران و کافی شاپ و فست فود، علاوه بر اینکه 24 ساعته در تلفن همراه مشتریان خود هستید و میتوانید رزروها و سفارشات آنها را مشاهده کنید، به مشتریان این امکان را میدهد تا بی دردسر و با آرامش در اپلیکیشن رستوران شما جستجو  کنند و غذای مورد علاقه ی خود را سفارش دهند و از تخفیفات ویژه شما با خبر شوند.

همچنین کسانی که تا به حال سراغ رستوران شما نیامده اند و از فضای رستوران و قیمتهای شما بی خبر هستند برای تنوع هم که شده به جای رستوران های همیشگی می توانند به اپ موبایل رستوران ، فست فود یا کافی شاپ شما سر بزنند و علاوه بر دیدن دکوراسیون شما ، از منو و قیمت های شما مطلع شوند. همین سهولت در دیدن منو ، رزرو و سفارش غذا است که باعث می شود رستوران شما را اولین انتخاب خود برای جستجو قرار دهند.


این بهترین شیوه برای رقابت با بقیه رستورانها، کافی شاپ ها و فست فودها است که آنها هم از طریق اپلیکیشن موبایل و سایت خود 24 ساعته سریع وراحتی در حال جذب مشتریان و معرفی خود هستند.
مدیران رستوران ها و کافی شاپ و فست فودها در نظر داشته باشند که برای کار با اپ اندروید رستوران، کافی شاپ و فست فود نیازی به دانش برنامه نویسی ندارند و کافی است براحتی منو و عکس های خود را وارد اپلیکیشن خود کنند.

امکانات اپلیکیشن اندرویدی رستوران

- جستجوی غذا
- امکان نمایش و دسته بندی منو (تمام آیتم های منوی صبحانه، ناهار، شام )
- مشاهده غذا به تفکیک  نوع و قیمت گذاری مجزا
- صفحه اختصاصی برای هر غذا
- تماس با ما
- درباره رستوران
- نمایش رستوران ها روی نقشه گوگل

در صورتی که برای سفارش اپ اندروید رستوران و کافی شاپ خود به امکانات بیشتری نیازمند باشید، با پرداخت هزینه آن تیم برنامه نویسی اندروید مستر اپ قادر به افزودن آن به پکیج اپ موبایلی شما هستند.

همین الان اپلیکیشن مستر اپ را روی موبایل خود نصب کنید!