طراحی و ساخت اپ اندروید رستوران و کافی شاپ و فست فود

با طراحی و ساخت اپ موبایل رستوران و کافی شاپ و فست فود، علاوه بر اینکه 24 ساعته در تلفن همراه مشتریان خود هستید و میتوانید رزروها و سفارشات آنها را مشاهده کنید، به مشتریان این امکان را میدهد تا بی دردسر و با آرامش در اپلیکیشن رستوران شما جستجو  کنند و غذای مورد علاقه ی خود را سفارش دهند و از تخفیفات ویژه شما با خبر شوند.

همچنین کسانی که تا به حال سراغ رستوران شما نیامده اند و از فضای رستوران و قیمتهای شما بی خبر هستند برای تنوع هم که شده به جای رستوران های همیشگی می توانند به اپ موبایل رستوران ، فست فود یا کافی شاپ شما سر بزنند و علاوه بر دیدن دکوراسیون شما ، از منو و قیمت های شما مطلع شوند. همین سهولت در دیدن منو ، رزرو و سفارش غذا است که باعث می شود رستوران شما را اولین انتخاب خود برای جستجو قرار دهند.


این بهترین شیوه برای رقابت با بقیه رستورانها، کافی شاپ ها و فست فودها است که آنها هم از طریق اپلیکیشن موبایل و سایت خود 24 ساعته سریع وراحتی در حال جذب مشتریان و معرفی خود هستند.
مدیران رستوران ها و کافی شاپ و فست فودها در نظر داشته باشند که برای کار با اپ اندروید رستوران، کافی شاپ و فست فود نیازی به دانش برنامه نویسی ندارند و کافی است براحتی منو و عکس های خود را وارد اپلیکیشن خود کنند.

امکانات اپلیکیشن اندرویدی رستوران

- جستجوی غذا
- امکان نمایش و دسته بندی منو (تمام آیتم های منوی صبحانه، ناهار، شام )
- مشاهده غذا به تفکیک  نوع و قیمت گذاری مجزا
- صفحه اختصاصی برای هر غذا
- تماس با ما
- درباره رستوران
- نمایش رستوران ها روی نقشه گوگل

در صورتی که برای سفارش اپ اندروید و iOS رستوران و کافی شاپ خود به امکانات بیشتری نیازمند باشید، با پرداخت هزینه آن تیم برنامه نویسی اندروید و iOS مستر اپ قادر به افزودن آن به پکیج اپ موبایلی شما هستند.

همین الان اپلیکیشن مستر اپ را روی موبایل خود نصب کنید!