طراحی و ساخت اپ موبایل تجاری و بازرگانی

سفارش اپ موبایل تجاری و بازرگانیجهت دسترسی راحت کاربران به اطلاعات کلیه ی محصولات و زمینه فعالیت های شرکتهای تجاری مختلف انجام می شود. با استفاده از این اپ موبایلی می توانید برای هر فعالیت یا محصول خود صفحه ای جدا در نظر بگیرید و به صورت عکسی و متنی توضیحات خود را به اطلاع  کاربران برسانید.

در واقع هر شرکت تجاری و بازرگانی با داشتن یک اپلیکیشن اندرویدی، می تواند آخرین محصولات و خدمات خود را به ساده ترین شکل ممکن و با بالاترین سرعت به اطلاع مشتریان خود برساند. در ضمن، با این اپلیکیشن ها محصولات جدید را راحت می توانید به لیست خود اضافه کنید. یا محصولات قبلی را حذف و ویرایش کنید.

استفاده از این اپلیکیشن بهترین و به روزترین کاتالوگ برای پرزنت شرکتها در نمایشگاه های داخلی و خارجی است. در واقع این اپ، موبایل کاتالوگ شما خواهد بود. کاتالوگی که برخلاف کاتالوگ های چاپی همیشه همراه بازدیدکنندگان است و در گوشی تلفن آنها حضور دارد. به علاوه به راحتی قابل اپدیت شدن است.

  رقبای شما دست به کار شده اند، شما چه برنامه ای برای ماندن در بازارتان دارید؟

امکانات اپ موبایل تجاری و بازرگانی

- تماس با ما
- درباره ما
- ایجاد و نمایش صفحات متنی جهت توضیح محصولات و خدمات
- به اشتراک گذاری مطالب در شبکه های اجتماعی
- نمایش گالری محصولات
- طراحی اپلیکیشن بسیار سبک و کم حجم برای اجرای سریع
- استفاده از قالب آماده با رنگ سازمانی سفارش دهندگان

در صورتی که به آیتم های دیگری برای اپ خود نیاز دارید با پرداخت هزینه جداگانه، امکان افزودن این آیتم ها توسط تیم برنامه نویسی اندروید مستر اپ به پکیج شما امکان پذیر است.

همین الان اپلیکیشن مستر اپ را روی موبایل خود نصب کنید!