مارکت های ایرانی اندروید

اپلیکیشن ها مهم ترین ابزار کاربران در دنیای اسمارت فون ها هستند. دقیقا مشابه با نرم افزارهای کامپیوتر به اپلیکیشن ها برای توسعه اهدافمان نیاز داریم و تنها نمی توان به برنامه های پیش فرض سیستم عامل های مختلف متکی بود.
بازار اسمارت فون ها آن قدر داغ شده و ساخت اپلیکیشن موبایل برای کسب وکار چنان اهمیت یافته است که به جرات می توان گفت راهی سخت پیش روی اپلیکیشن های جدید در بازار خواهد بود.

مسدود شدن پلی‌استور برای ایرانی‌ها فرصت مناسبی را ایجاد کرد تا توسعه‌دهندگان به ساخت مارکت‌های ایرانی بپردازند، “بازار” اولین و محبوب‌ترین مارکت ایرانی که هم‌اکنون یکی از برترین مارکت‌های اندروید در دنیا محسوب می‌شود. موفقیت کافه‌بازار باعث شد تا توسعه‌دهندگان دیگر نیز به ساخت مارکت‌های اندرویدی بپردازند که ایران‌اپس، پلازا،اول مارکت، کندو، مایکت و… از دیگر نمونه‌های ایرانی پلی‌استور محسوب می‌شوند.

کافه بازار اولین و قدیمی‌ترین مارکت ایرانی اندروید که تعداد کاربران بسیار بیشتری از دیگر مارکت‌های اندرویدی دارد.

مایکت نیز یکی دیگر از مارکت های معتبر و با سابقه میباشد که  کاربران  زیادی را به خود جلب نموده است و یکی از مزیت های این مارکت ، گارانتی بازگشت وجه می باشد.

 …اول مارکت نیز یکی دیگر از مارکت های ایرانی اندروید میباشد که اخیرا توسعه یافته است و با حمایت شرکت “همراه اول” راه اندازی شده است و تا کنون استقبال زیادی از این مارکت شده است

کندو نیز یکی دیگر از مارکت های اندرویدی میباشد تقریبا کم‌کاربرترین مارکت اندرویدی در ایران به‌حساب می‌آید. به دلیل ضعف سرورها و طراحی بسیار بد آن میباشد.

 مارکت پارس هاب کامل ترین مارکت ایرانی میباشد وعلاوه بر اپلیکیشن مارکت کتاب های صوتی , فیلم , مجلات و …  نیز ارائه میشود و از لحاظ طراحی , این مارکت جذاب ترین رابط کاربری را داراست.

 مستر اپ  با استفاده از کادر مهندسین مجرب و چندین سال سابقه در عرصه فناوری اطلاعات این توانایی را دارد در کوتاهترین زمان اپلیکیشن های شما را در مارکت های ایرانی توسعه و انتشار دهد  و دغدغه شما را برای انتشار اپ در مارکت های ایرانی مرتفع  سازد.

 

 

همین الان اپلیکیشن مستر اپ را روی موبایل خود نصب کنید!