مارکت های خارجی اندروید

یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد از طریق اپلیکیشن های اندرویدی انتشار آنها در مارکت های اندرویدی است.در ایران اپلیکیشن های زیادی برای انتشار و فروش اپلیکیشن ها مانند بازار ،اول مارکت و .. وجود دارند با این حال بسیاری از توسعه دهنگان تمایل به عرضه کردن برنامه های خود در مارکتهای بین المللی مانند گوگل پلی دارند.

Google Play Store -1 

اولین و بهترین مرجع دانلود برای اپلیکیشن‌های اندرویدی است و این قابلیت را به کاربران اندروید می دهد که به گنجینه ای از نرم افزارها و بازی های مختلف رایگان دنیا دسترسی داشته باشند. پلی استور گوگل امن و قابل اطمینان است و با بیش از ۱٫۶ میلیون اپلیکیشن، بزرگترین مجموعه‌ی برنامه‌های اندرویدی را دارد. البته اپ استورهای دیگری هستند که کلکسیون بزرگی از برنامه‌های اندرویدی را ارایه می‌دهند و هر یک ویژگی منحصر به فرد خودش را دارد.


 متاسفانه با توجه به اینکه ما کاربران ایرانی نمی‌توانیم به بسیاری از برنامه‌های پلی استور گوگل دسترسی داشته باشیم و این مارکت برای کشور ایران تحریم است بهتر است که مراجع دیگری هم برای دانلود برنامه بشناسیم. این پنج مورد در مقایسه با دیگر مراجع، شناخته شده‌تر و قابل اعتمادتر هستند.
 
2- اپ استور آمازون
اپ استور آمازون بعد از پلی استور گوگل بیشترین محبوبیت را به عنوان یک مرجع دانلود اپلیکیشن دارد. . رابط کاربری آن شباهت زیادی به پلی استورگوگل دارد . دسته بندی همه اپلیکیشن ها مطابق با استاندارد می باشد و به راحتی می‌توان برنامه‌ی مورد نیاز را پیدا کرد.این پلتفرم بیش از ۰٫۴ میلیون اپلیکیشن رایگان و پولی دارد و به طور مرتب برنامه‌های جدید اضافه می‌کنند
یکی از مزیت های اپ استور آمازون که بر محبوبیت آن افزوده برنامه‌های رایگانی است که روزانه ارایه می‌دهد. اپ استور آمازون آمازون روزانه یک برنامه‌ی پولی را کاملا رایگان برای دانلود ارایه می‌دهد.


 

3- Getjar
این سرویس قبل از اندروید فعالیت خود را شروع کرده بود، که در کنار این سیستم عامل رشد کرد Getjar.  یک اپ استور چندپلتفرمی است که برنامه‌هایی برای گوشی‌های اندرویدی ارایه می‌دهد. کاربر می‌تواند  بر اساس دسته بندی برنامه ها را انتخاب کند و مثل پلی استور به برنامه‌ها امتیاز دهد. علاوه بر این، این مرجع دانلود اپلیکیشن هم یک Appday دارد که برنامه‌های پولی را رایگان ارایه می‌دهد. یکی از معایب  Getjar این است که  برای دانلود اپلیکیشن‌های رایگان باید تبلیغ تماشا کنیم یا فرم نظرسنجی پر کنیم.

 

 

4- F-Droid

اگر شما جزء آن دسته افرادی که علاقه مند به برنامه های رایگان . متن باز هستید F-Droid مرجع خوبی برای شماست این اپ استور این قابلیت را دارد که به طور خاص برنامه‌های رایگان و متن باز ارایه می‌دهد به همین دلیل ممکن است همیشه برنامه های جدابی پیدا نکنید.

 

 

5- Aptoide
«اپ‌توید» یکی از بهترین مارکت های خارجی در زمینه ی آپدیت و دانلود نرم افزارها و بازی های اندرویدیست که هزاران اپلیکیشن بروز را شامل می شود و هم یک جایگزین دیگر برای پلی استور است که برنامه‌های خوب را در رابط کاربری مشابه گوگل ارایه می‌دهد. همچنین بعضی از برنامه‌های پولی را به همراه تبلیغات، رایگان ارایه می‌دهد. اگر شما با تبلیغ مشکلی ندارید؛ شاید بتوانید برنامه‌های پولی مورد علاقه‌تان را به صورت رایگان از اپ‌توید دانلود کنید.

 

 

6- AppBrain
با اپ برین می توانید اپلیکیشن‌های پولی را رایگان دانلود کنید توسعه‌دهندگان هر از گاهی برنامه‌هایشان را به طور رایگان در این مرجع قرار می‌دهند تا کاربران بیشتری با برنامه‌های آنها آشنا شوند. در اپ استور اپ برین امکان امتیاز و نقد بررسی اپلیکیشن ها وجود دارد همپنین رابط کاربری خوبی هم دارد
اپ برین هر روز و هر هفته نموداری از برنامه‌ها ارایه می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانید اپلیکیشن‌های جذابی پیدا کنید.

 


 

قرار دادن اپلیکیشن در مارکتهای اندرویدی نیاز به دانش و اطلاعات دقیق دارد ، همکاران ما در مستر اپ آماده پاسخگویی به سوالات شما در این زمینه یا قرار دادن اپلیکیشن های شما در مارکت های مختلف اندروید و ios هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تیم پشتیبانی ما  تماس حاصل نمایید.

 


 

همین الان اپلیکیشن مستر اپ را روی موبایل خود نصب کنید!