طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل ورزشی

با توجه به گستردگی استفاده کنندگان تلفن های هوشمند در ایران کاملا معقول است که بخواهید برای باشگاه تان یک اپلیکیشن موبایل سفارش دهید تا از طریق این اپ اندرویدی بتوانید اطلاعاتی مثل مشخصات باشگاه (آدرس- شماره تماس)، نام مربیان، ساعات کاری سانس بانوان و آقایان، اعلام سانس ها و غیره را به اطلاع کاربران برسانید.

علاوه بر محتوای متنی، شما می توانید عکس هایی از باشگاه و سالن های تمرین و تجهیزات خود را در گالری تصاویرتان به نمایش بگذارید تا ورزشکارانی که به باشگاه شما سر نزده اند و به دنبال باشگاه مورد نظر خود هستند  بتوانند در بین صدها اپ موبایل باشگاه های ورزشی دیگر شما را ببینند و انتخاب کنند. همچنین می توانید پیشنهادات ویژه، تخفیف ها، رویداد ها و اخبار باشگاه را از طریق اپلیکیشن اندروید باشگاه ورزشی تان به سرعت به گوش کاربران برسانید.

مدیران باشگاه ها علاوه بر معرفی باشگاه خود می توانند به معرفی رشته های ورزشی خود بپردازند و اطلاعات مفیدی درباره آن به اطلاع عموم برسانند. اغلب مردم برای انتخاب یک رشته ورزشی به اطلاعاتی در مورد آن رشته نیاز دارند یا ورزشکاران به دنبال یادگرفتن نکات جدیدی درباره رشته ورزشی خود هستند پس شما با دادن این اطلاعات می توانید به خوبی پاسخگوی نیاز مشتریان جدید و آتی خود باشید.

امکانات اپ اندروید ورزشی و باشگاه ها

- تماس با ما
- درباره ما
- نمایش موقعیت روی نقشه گوگل
- ایجاد و نمایش صفحات متنی جهت اطلاعات باشگاه، سانس ها، برنامه مربیان، اخبار مسابقات و ...   
- نمایش گالری تصاویر

باشگاه هایی که دارای زمین های تنیس، والیبال، بیلیارد، بولینگ و … می باشند و به آیتم های دیگری مثل رزرواسیون و غیره نیاز دارند، با پرداخت هزینه ی جداگانه می توانند امکانات مورد نظر را به سفارش اپ موبایلی خود اضافه کنند.

همین الان اپلیکیشن مستر اپ را روی موبایل خود نصب کنید!