طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و iOS انتخابات

اگر نامزد انتخابات ریاست جمهوری ,مجلس ,شورای شهر ,اصناف هستید و یا در یک ستاد انتخاباتی فعالیت می کنید بدون شک به روشهای تبلیغاتی جدید و مورد توجه مردم برای معرفی کاندیدای خود فکر کرده اید. همچنین از هزینه های سرسام آور ابزارهای تبلیغاتی مثل  پوستر انتخاباتی، بنر، روزنامه ها و خبرگزاری ها مطلع هستید. پس برای کم کردن هزینه ها و تبلیغ سریعتر و مخاطب پسند تر کاندیدای خود به چه راه حل هایی فکر کرده اید؟

یکی از بهترین راه حل های کم کردن هزینه تبلیغات و معرفی به رای دهندگان از طریق وسایل ارتباطی مورد توجه و استفاده مردم ، سفارش اپ اندروید و iOS انتخاباتی است که در کمترین زمان و هزینه بین گروه عظیمی از رای دهندگان قابلیت پخش شدن دارد و قادر است اطلاعات زیادی درباره کاندیدا به رای دهندگان انتقال دهد. با استفاده از یک اپ اندروید و iOS اختصاصی انتخابات، مردم می توانند اخبار و اطلاعات کاندیدای مورد نظرشان را سریع و بدون واسطه دریافت نمایند. این اپلیکیشن می تواند از طریق اپ استور ها، سایت ها و در محل ستاد انتخابات و یا محل همایش ها و کنفرانس ها با دستگاه وایرلس که نیاز به اینترنت ندارد و تنها نیازمند یک پریز برق است،  توزیع می شود. پس با سفارش اپ موبایل انتخابات برای معرفی بهتر خود و ارتباط بهتر با مردم شانس تان را برای موفقیت در عرصه انتخابات افزایش دهید.

امکانات اپ اندروید انتخاباتی

- درباره کاندیدا
- ایجاد و نمایش صفحات متنی جهت ارائه بیوگرافی و برنامه ی نامزد انتخابات، سابقه فعالیتهای کاندیدا و غیره.
- ارسال آخرین اخبار و پیام ها با نوتیفیکیشن
- نمایش گالری تصاویر

اضافه کردن آیتم های زیر به پکیج بالا با پرداخت هزینه جداگانه امکانپذیر است.
-  ارتباط مردمی
-  نظرسنجی مردمی
-  نمایش فیلم تبلیغاتی و سخنرانی تبلیغاتی نامزد
 

ساخت اپلیکیشن کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی , طراحی اپ کاندیدای انتخابات شورای شهر و روستا , ساخت اپلیکیشن کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری , برنامه نویسی اپ کاندیدای انتخابات اصناف  و تشکل ها ,طراحی و ساخت اپ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری , طراحی و ساخت اپلیکیشن کاندیدای انتخابات مجلس , کاندیدای انتخابات مجلس , طراحی و ساخت اپ اندروید و موبایل کاندیدای ریاست جمهوری , کاندیدای انتخابات مجلس دهم , کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی ,طراحی و ساخت اپ و اپلکیشن موبایل اندروید کاندیداهای انتخابات شورای شهر

همین الان اپلیکیشن مستر اپ را روی موبایل خود نصب کنید!